Verplichte kassa tegen een forfaitair bedrag

We beheren een winkel waarin de omzet wordt geregistreerd met behulp van kassa's. Heel vaak willen klanten de gekochte goederen in een vreemde valuta geven, meestal in euro's. Is registratie aan de kassa in een andere valuta mogelijk?

In de overeenkomst met art. 111 par. 3a punt 1 van de btw-wet, bijhouden van registers met behulp van kassa's, btw-belastingplichtigen zijn verplicht om een ​​afdruk van een fiscaal ontvangstbewijs of factuur van alle verkopen te maken, evenals om een ​​gedrukt document aan de klant af te geven.

In § 10 para. 1 punt 14 van de verordening met betrekking tot technische voorwaarden, ook in § 8 par. 1 punt 14 van de verordening op kassa's, die informatie die moet worden gekozen op het fiscale ontvangstbewijs, is het noodzakelijk om de valuta waarin de verkoop is geregistreerd, ten minste voor de gehele bruto verkoopbedrag te markeren.

De belangrijkste criteria en technische voorwaarden waaraan de registratie-kassa's moeten voldoen, zijn vastgelegd in artikel 2 van de regeling met betrekking tot technische voorwaarden.

Omdat het ontwerp-§ 14 paragraaf. 1 om te beslissen om het programma te verkopen in de samenstelling moet bieden, onder andere, functie: het mogelijk maken de belastingbetaler introductie van het hernoemen van de valuta waarin de verkoop is opgenomen, of de afkorting, in aanvulling op het programma van tevoren van de wijziging door het invoeren van de datum en de tijd verandert; bespaart tijd en tijd opslag start het bijhouden van de omzet in de nieuwe munt in de hoofden van fiscale en en de omzetting van de som van het bedrag van de bruto-omzet van de lange munt, heeft de conversie resultaat inclusief het geven van de cursus en het indienen van betaling moet worden opgenomen als gevolg van de fiscale de fiscale logo met het logo van de valuta's; berekening worden gemaakt van de aandoening van ten minste zes decimalen, en het resultaat van de conversie moet worden afgerond op twee decimalen.

En om de afkorting van de namen van vreemde valuta te markeren, worden de tekens gebruikt door de Poolse bank van Polen gebruikt.

Dus als de belastingbetaler het idee heeft om artikelen te verkopen voor het werk van consumenten die de vergoeding in vreemde valuta betalen, moet hij in de regel in staat zijn het belastingstelsel te innen, voorzien van een waarde die de wisselkoersomrekening zal geven.

Uit het formulier dat in de vraag is geïllustreerd, kan worden afgeleid dat de betaling voor de gekochte goederen in euro moet worden behandeld, op tijd zal de contractwaarde in zloty worden geformuleerd. Verordeningen die btw in beslag nemen regelen niet de vraag welke wisselkoers we moeten gebruiken om het zloty bedrag in euro om te zetten.